Whatsapp Whatsapp
Telefon اتصل الان

Dr. Kandulu TV Kanallarının Göz Bebeği Oldu

Bilecik Devlet Hastanesi’nde 1 buçuk yıl görev yapan ve görev süresince 1000’den fazla başarılı estetik operasyon gerçekleştiren Op. Dr. Hüseyin Kandulu, ulusal televizyon kanallarının göz bebeği oldu. İstanbul’a yerleşmesinin ardından pek çok kanalda boy gösteren başarılı doktor geçen hafta da Fox Tv ve Kanal D ekranlarındaydı.

Bilecik Devlet Hastanesi’nde 1 buçuk yıl görev yapan ve görev süresince 1000’den fazla başarılı estetik operasyon gerçekleştiren Op. Dr. Hüseyin Kandulu, İstanbul sosyetesinin göz bebeği oldu. Haftanın en az 2 günü ulusal bir televizyon kanalına konuk olan başarılı estetik cerrah, geçen hafta Kanal D’de yayınlanan “Doktorum” ve FoxTV’de yayınlanan “Murat Güloğlu ile Çalar Saat” programlarına katıldı. Programlarda Obezite tedavisi, hızlı yüz gençleştirme teknikleri ve saç ekimi gibi pek çok konuda bilgi veren Kandulu, ülkenin en çok aranan estetik cerrahlarından birisi haline geldi…

Bilecik’teki Mecburi hizmet süresinin dolmasının ardından, geçen Aralık ayında İstanbul Cerrahi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Departman sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Dr. Kandulu, özverili hizmet anlayışı ve son derece başarılı operasyonlarıyla Bilecik halkının sevgisini kazanmıştı. Bilecik’i çok sevdiğini ve gitmek istemediğini her fırsatta dile getiren başarılı doktor, hizmet süresinin ardından kendisine daha iyi şartlar sunan İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne gitmeyi tercih etmişti. Sadece Bilecik’ten değil Türkiye’nin ve hatta dünyanın çeşitli yerlerinden hastaların Bilecik’e gelmesini sağlayan Kandulu, ‘ne yazık ki’ ilimizin kaybettiği değerler arasında yerini aldı.

اتصل بنا